| SuntDoarUnBaiat a întrebat:

Sunt un baiat de 13 imi place mult de o fata din scoala de la mine de aceeasi varsta, persoanei nu-i place de mine. Ce sa fac sa ma placa?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca nu-i place felul tau de-a fi...asta e.
Poate intr-o zi va regreta happy
Orienteaza-te catree fetele care te plac happy

| ANAHsneaman a răspuns:

Chiar daca ea nu te place tu nu renunta impresioneaz-o cu ceva frumos flori sau eu stiu ce nu garantez ca o sa mearga dar nu te lasa big grin succes

| Kyrie a răspuns:

Esti un baiat pricajit si mic,cum naiba sa-i placa de tine laughing,nici nu o sa-i placa oricat de "barbat" devii tu intre timp,odata ce nu te-a placut nu o sa te mai placa CLAR! ~~, SUCCES si gaseste-ti alta viata, nu mai cauta fuste, lasa instinctele umane in mana pacatosilor si devino uNIque, nu cred ca ai inteles da in fine, salut laughing

| MissNO a răspuns:

Încearcă să te împrieteneşti cu ea, să îi dovedeşti că se înseală în privinţa ta. Dacă nu, orientează-te spre alte fete, nu are mereu rost să încerci dacă ea nu vrea, are balta peşte!
Fă-i un cadou, vorbeşte cu ea, ia-i apărarea în conflicte, dar în aşa fel încât să nu pari obsedat. Dacă nici asta nu merge, orientează-te, cum am zis, spre alte fete.

| Catalina_Laura_1995 a răspuns:

Buna! Poate degusta felul in care te imbracisad sau poate felul de a te comporta. Ar trebui sa te duci la ea si sa o intrebi ce ar trebui sa faci pentru a iesi k tine la o intalnirebig grin Sper ca te-am ajutat

| carishoory a răspuns:

Phai` happy In primul rand, nu poti face o fata sa te placa daca ea nu te place.
Are prieten cumva? Daca da straight face atunci nu ai nicio sansa
Puneti prietenii` sa o intrebe pe fata ce parere are despre tine.winking
Mai incearca, dar ai grija sa nu pari un ciudat.
p.s : fetelor nu le prea plac obsedatii, inclusiv mie!