| Bia` a întrebat:

Imi place de un baiat care este mai mare ca mine cu 2 ani. I-am spus ca-l plac iar el mi-a zis ca si el ma place dar nu vrea sa avem o relatie acum ci sa mai asteptam. Ce sa fac? Cand il vad pe strada ma saluta vorbim dar nimic mai mult.Sa-i mai zic o data daca vreau sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| evelin_1888 a răspuns:

Intreaba-l de ce a zis sa mai asteptati... daca tu ai 14 ani si el 16 poate vrea mai mult de la relatia voastra si de aceea a zis sa mai asteptati
bafta:*

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dar cati ani aveti voi? Ca daca ai 12. 14 ani, atunci zic si eu sa mai asteptati, daca ai peste 15 atunci intreaba-l de ce, iar daca ai peste 17 atunci... nu stiu, vezi tu. thinking

| Bia` explică:

15 ani am eu

| Bia` explică:

Poi...Frumusik...i-am zis plac si prin iarna si mi-a zis ca o sa avem o relatie in vacanta.si acum nu stiu ce sa fac.straight face