| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am 14 ani si imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa, iar de fiecare data cand il privesc il surprind holbandu-se la mine... Credeti ca ma place? un sfat, ceva?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mmmm...nu stiu. Daca te lace ca prietena sau ca iubita thinking Acum eu nu stiu situatia clara. Mare chestie nu e ca se uita la tine! Ar trebui sa mai fie si alte semne. Acum este parerea ta, in fond tu il sti pe el, nu noi cei acre doar ne da cu parerea
Sfaturile mele:
-Nu te mai holba si tu mult la el ca poate se prinde ca-l placi si apoi te evita
-Vorbeste cat mai mult cu el (dar nu in exces) despre orice
-Atragei atentia prin orice numai prin fite nu (baieti urasc asta )
-Nu te mai da la alti baieti ca sa nu-si faca o impresie rea despre tinebatting eyelashes
Cam atat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

poate nu se holbeaza la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thx pentru sfaturi, dar au mai fost si alte lucruri nu numai faptul ca se holbeaza

| adananaanana a răspuns:

Evident. Odata ce el te priveste adanc e clar.
Eu zic ca te place.