| mihaaaaa a întrebat:

Imi place de un baiat de 7 ani si l-am intrebat odata daca si lui ii place de mine dar a spus ca nu sunt cam grasuta oaore din aceasta cauza nu ma place sau ce as vrea tare mult sa fiu cu el nu l-am mai intrebat de mult daca ii place de mine si mi-e rusine daca zice nu?!

Răspuns Câştigător
| Sophiee a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa nu-l intrebi direct,zambeste-i,intra cu el in vorba,povestiti una alta, fa-i un compliment si vezi cum reactioneaza, daca te place o sa-ti dai seama.e mai bine decat sa-l intrebi direct si sa te trezesti ca te respinge din nou.trebuie sa ai si u orgoliul tau de fata :*

10 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

7 ani?

| mihaaaaa explică (pentru ChioruL14):

Da acum am 14 ani si il stiu de mult

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Baiatul are 7 ani sau iti place de el de 7 ani?

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

A spus ca ii place baiatul"DE 7 ani".

| RetardedRacoons a răspuns:

E din cauza ca esti grasa, baietilor nu le plac grasanele.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Totusi,7 ani sunt foarte foarte mult timp.Nu poti sa iti irosesti toata viata sperand ca el o sate placa.Iar chestia cu "grasuta"nu este adevarata. Daca te iubeste cu adevarat va trece peste kilogramele in plus sau minus si iti va iubi sufletul, pentru ca acela conteaza cu adevarat.Intreaba-l daca te place cand o sa te simti pregatita, iar daca va spune "nu", incearca sa te convigi pe tine daca chiar merita sa mai tii la el.Nu iti irosi viata pe fantezii desarte! In acesti 7 ani putea sa iti dea macar un semn ca te place, poate ca nu este el.Mai intreaba-l odata si apoi...adapteaza-te situatieihappy. Bafta!

| ingerashmeu a răspuns:

Daca el nu te place incearca sa fi rece cu el, adica sa te uiti la el doar atunci cand te va baga in seama, mai simplu sa-l tratezi cu indiferenta.incearca sfatul meu si o sa vezi ca o sa iti de-a rezultate bune.nu conteaza daca esti grasuta cu timpul o sa slabesti si o sa arati bine, asa eram si eu cand era mica adica de varsta ta.si daca el nu te place indragostestete de altul care ii place de tine asa cum esti.

| mihaaaaa explică (pentru ingerashmeu):

Am sa incer sa fac asa dar el nu se prea uita la mine sad

| GanjaBracker a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva happy mai ai și tu răbdare!

| mihaaaaa explică (pentru GanjaBracker):

Pe la cate vrei 30 de ani pai acum merg la liceu si as cam vreau sa am si eu primul prieten stiii no asa ii!