| Mikiiiiiii a întrebat:

Imi place de un baiat din a 10, eu sunt a 9. Inainte faceam sportul impreuna clasa mea cu a lui. Si pana sa deschida usa badigardul ca sa plecam ne mai aruncam priviri unu altuia. Nu stiu ce sa cred, daca ma place sau nu. Cum pot sa fac sa ma observe, eu sunt mai timida, cum imi dau seama daca ma place, sau sa ies in evidenta in fata lui? FUNDA :3

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,iesi putin in evidenta[oricum de placut baniesc ca te place daca iti mai arunca cate o privire]

| Alexandru0007 a răspuns:

Ca sa te observe,trebuie sa fii in preajma lui. vorbeste cu un prieten de-al lui,intreaba-l pe unde iese, ce face, etc. apoi zambeste-i daca poti, cere-i ajutorul intr-o problema, etc

| wolder a răspuns:

1. Zambeste-i politicos si asteapa poate iti da un zambet inapoi.
2. Priveste lung in directia lui si vezi daca asta il impresioneaza sau il sperie.
3. Invita-l la o plimbare, un suc sau lasa-l pe el sa decida unde vrea.
4. Vorbiti despre diferite subiecte si vezi daca aveti ceva in comun.
5. Nu iti recunoaste prea devreme sentimentele si asteapta poate si el te place.

| Mikiiiiiii explică (pentru wolder):

Am spus ca sunt timida, nici macar un "Buna" nu i-am zis nici el mie, nici eu lui

| wolder a răspuns (pentru Mikiiiiiii):

Vorbeste cu el...

| Azµre a răspuns:

Bagă-te cu el în vorbă, altfel nu ai cum să afli! Te place te va scoate afară

| wrath007 a răspuns:

Iesi putin in evidenta asa e cel mai bine!

| danysasuke7 a răspuns:

I-al la misto