| loveballet a întrebat:

In clasa a-2-a am fost cu un baiat; copilarii si dupa aceea cu altul; copilarii! Acum parca simt ceva. Ma puteti ajuta? Cam tot timpul imi e dor de el si ma joc ca si cand as fi impreuna cu el! Acum sunt clasa a-6-a (daca ajuta cu ceva) Si incerc sa ma bag in seama cu el. De obicei cand ma prostesc cu colege, prietene se bage in seama cu mine dar nu in exces, cum fac si eu! Intrebarea e: El ma place? Si a doua: Eu il plac? Cine imi raspunde, poate sa imi scrie ceva mai concret, va rog!

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Esti clasa a 6-a?

Pai.
1) de unde vrei sa stie cineva daca il placi? Tu trebuie sa stii. Ai fluturasi in stomac?

2) posibil sa te placa baiatul, cine stie. Din nou, tu trebuie sa iti dai seama.

3) in clasa a 2-a eu invatam bastonase si primele litere. Ce mult a evoluat lumea de atunci sad