| Aly359 a întrebat:

Imi place de un baiat. El stie asta si de cand stie suntem mai apropiati unul de altul. Problema e ca ii mai place cuiva din clasa de el. Ce as putea sa fac sa-l impresionez? Cum sa o indepartez pe cealalta fata va rog cat mai multe raspunsuri va rog cela mai bun primeste

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai sa nu incerci sa il impresionezi ca mai mult o sa pai pe fuga baiatul. fi naturala, comportate deschis cu el si aratati interesul dar in doze mici astfel vei fi mereu cu un pas in fata celeilalte. ea probabil arata ca il place pe cand tu vei fi o provocare pentru el si el va intra in jocul tau incercand sa se convinga de ce simti tu pentru el. joacate cu el, dai de inteles ca il simpatizezi dar nu ii arata cu claritate astfel el se va simti atras de necunoscut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o indepartezi pe cealalalta si apropiete tu mai mult de el.Suces