| ViViAnALaNa a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult. E de o varsta cu mine si vreau sa il impresionez. Nu vreau sa il impresionez printr-un alt look. Vreau sa il impresionez prin firea me de exploratoare stiti sunt genul care se joaca jocuri gen metin2 si el e cam asa sunt o rebela imi place sa ma accidentez. El e cam la fel.

Răspuns Câştigător
| Andrada_5314 a răspuns:

Pai incerca sa. l cuceresti ffacand lucruri care va plac voua!

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Fii exact cine esti si el te va place.

| ViViAnALaNa explică:

Este ceva care nu va priveste in totalitate NU IN TOTALITATE

| oTilia_8540 a răspuns:

Omg! esti exploratoare?laughing
iti place sa te accidentezi? inseamna ca esti masochista! nu este bine! nu cred ca o sa te mai placa acel baiat!
rolling on the floor))
vaiiii ce copiii!
cati ani ai tu fetito?