| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat,i-am comentat la o poza "frumos" iar el mi-a raspuns "multumesc si tu esti forte frumoasa" imi trimite pupuici prin comm-uri :*,mesaje pe telefon si de cate ori ma vede ma intreaba ce mai fac ma saluta mereu, la o petrecere m-a strans in brate, a dansat cu mine imi zambeste mereu happy dar el e la liceu si eu inca la generala sad.Ma place daca da dati-mi un sfat ce sa fac?

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Faptul ca iti lasa comm-uri pe fb, nu inseamna mare lucru. Pana la urma, unele persoane lasa comm-uri de genul acesta si persoanelor necunoscute. Dar, inseamna ca ii place ce vede.
Iar faptul ca iti zambeste, te strange in brate e un semn bun.
Ii esti simpatica! Da-i si tu semne si poate pana la urma isi va lua inima in dinti.
Bafta!

| Ana_4223 a răspuns:

Ce ai putea sa faci altceva decat sa vorbesti cu el despre asta.
Sa-i ii spui ca el nu iti este indiferent si ca cu acordul lui lucrurile pot decurge intr-o maniera mult mai frumoasa.
Bafta!

| madalinamadu a răspuns:

Eu cred ca te place. Vorbeste cu el si asa vei fi sigura.Mult succes! :*

| Turdeanul a răspuns:

E trist ca sunteti la distanta dar pastrati legatura vorbeste cu el si spune-i sentimentele tale

| Nyxi a răspuns:

Dragostea nu are varsta... daca chiar il placi fa un efort si fa-ti curaj sa-l intrebi happy

| ElieeEll a răspuns:

Pai... daca te place el trebuie sa faca primul pas, niciodata o fata nu trebuie sa se injoseasca in fata unui baiat, pentru ca e posibil sa refuze... poate o sa ai şansa sa fiii impreuna cu el! Baftăă. Fundă?