| bib22 a întrebat:

Am avut o relatie de 1 an cu un baiat din Romania si acuma sunt in Anglia si tocmai m-am despartit de el pentru ca imi place de un alt baiat chiar foarte mult puppy dog eyes. l-am iubit mult, dar distanta e prea grea. sad. Tipul ala ma place si stiu ca si el dar faza e ca el mai vorbeste cu o fata prin mesaje si se mai da asa la cateva, dar a zis ca eu sunt cea mai frumoasa. Il plac multpuppy dog eyes. dati-mi un sfat ce sa fac sa ma apropii mai mult de el. Ma ia in brate mereu si ma pupa pe obraz dar nu sa stam mereu. un sfat please :*. Multumesc

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu te place atat de mult pe cat il placi tu...
Si cu siguranta nu o sa te placa cat te-a placut fostul.

| NoOneKnow a răspuns:

In ceea ce il priveste pe fostul nu cred ca l-ai iubit atat de mult, dar cine sunt eu sa te judec?

Crezi ca poti avea incredere intr-un baiat care se da la altele de fata cu tine? Poate ca el te considera o prospatura care sa il faca sa se creada macho.

Pai ce poti face? Poti sa cauti subiecte comune, sau sa inveti despre o pasiune de a lui.