| Sparkle379 a întrebat:

Imi place de un baiat mai inalt ca mine...nustiu daca si eu lui ii plac.
plus la care si prietena mea e indragostita de el.ce sa fac? vreau sa fiu si eu cu el?

2 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie cu un tovarash!
Pai in primul rand vorbeste cu prietena ta si ajungeti la o intelegere se exemplu incerci tu prima si daca nu merge incearca ea sau invers!
Si ca sa vezi daca si tu ii placi lui ramane de testat nu?
Dar nu in versiunea digitala!
Invital la o plimbare in parc la o discutie la orice dar fata in fata fara rusine fara mess fara Fb asta conteaza cel mai mult chiar daca esti fatawinking!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cel mai bine e sa renuntati amandoua la el.
Indiferent care intra intr-o relatie cu el prietenia dintre voi va fi afectata.