| MyrunikElyy a întrebat:

Un baiat mai mare ca mine cu 4 ani m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Ce sa fac? il plac dar e prea mare dupa parerea mea. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| SairiaBlock a răspuns:

Hm..eu spun să nu. De ce?! Pentru că acel băiat poate urmăreşte doar să se culce cu tine.
Dar, tu nu ai specificat ce vârstă ai. De exemplu dacă ai avea 18 ani el are 22. Dar dacă ai 13 sau 14 el are 17 sau 18 şi e destul de mare diferenţa.
Mai aşteaptă să vezi dacă într-adevăr te place.
Sau o altă variantă ar fi ca tu să accepţi să fii cu el, însă să nu accepţi să te culci cu el! Daca îţi va propune tu să spui nu, căci dacă te va iubi într-adevăr te va aştepta.
Fii atenta! Pa, pa.

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Asteapta sa vezi daca intr-adever te place.
*-*

| Laura a răspuns:

Ți se pare mare diferența de 4 ani? Prostia...

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Parerea ta e excelenta. Orienteaza-te dupa cei de varsta ta, sunt o multime.

| giulia224 a răspuns:

Cati ani ai? pentru ca depinde si de varsta ta spre exemplu si intre parintii mei sunt tot 4 ani diferenta...si se cunosc adica sunt impreuna de cand mama avea 16 ani

| K1dAnonim a răspuns:

Pai daca ai 15 ani si el are 19 eu as zice sa te cuplezi cu el.