| domisola a întrebat:

Imi place de un baiat si el stie asta iar de cand stie ma ignora inainte eram prieteni si vorbeam iar acum nici nu ma mai saluta. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Poate nu te mai place.Nu stii nici o data ce este in minte altei persoane. Daca te place o sa fac un pas in fata si o sa iti spuna cu siguranta.

| Awesom a răspuns:

Nu trebuia sa afle ca il placi te-a descoperit parerea mea este sa il privesti doar ca pe un amic si poate face el primul pas.

| Ammy93 a răspuns:

Poate ca nu te place, si nu stie cum sa-ti spuna. De aceea te ignora. Daca erati prieteni incearca sa intri iar in vorba cu el si sa-l intrebi. Stiu ca pare greu dar cateodata e usor.