| ŁοłłϊÞοÞ a întrebat:

Imi place din nou de fostul-fostul prieten straight face de la un timp vorbim foarte mult pe mess si la un moment dat am avut un status cu "te iubesc" si el m-a intrebat pe cine iubesc si i-am raspuns "pe tine" si el mi-a zis ca si el ma iubeste... nu stiu daca sal cred; nu stiu daca el chiar ma iubeste straight face asa pare... da semne clare ca ar vrea sa fie din nou cu mine.

Chiar as vrea sa ne impacam, dar totodata nu vreau sa se intample ce s-a intamplat data trecuta si sa ne stricam prietenia mai mult decat am stricat-o. ne intelegem foarte bine, dar inainte sa fiu cu el, totul era si mai frumos happy (eram si suntem prieteni de familie; el are 18 ani si eu 15 big grin).

Orice fac ma duce cu gandul la el... totul se rezuma doar la EL! Si nu stiu ce sa fac... Help! sad

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Daca spui "te iubesc" si dupa spui "ma gandesc" iti cam strica toata iubirea... eu zic : iubeste, traieste, invata, greseste pana cand? pana gasesti persoana potrivita sau o regasestiwinking

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Daca iti doresti sa te impaci cu el incearca ca pe mess sa aduci vorba despre o reluare a relatiei si acolo sa stabiliti cum si ce felbig grin Succeskiss Da nu prea te-am ajutat dar astazi nu le am cu raspunsurile nu stiu de cecrying

| BlueHusky a răspuns:

Multumesc pentru. funda, nu fac colectie dar iti multumesc.

| Blondamea a răspuns:

Daca il iubesti atat de mult intreaba-l daca vrea sa va refaceti relatia si sa daca vrea sa fiti din nou impreuna. si daca sunte-ti prieteni de familie e si mai bine ca puteti sa va intalniti de multe ori si parintii vostri poate ca nu se vor opune asa ca ai face bine sa treci la actiune.bafta

| ŁοłłϊÞοÞ explică:

Merci pentru sfaturi happy... o sa tin cont de ele si sper sa fac alegerea corecta si daca nu... asta este rolling eyes

Tks all kiss
Sarbatori Fericite :*

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Cerei o intalnire in oras si spui acolo ca il iubesti mult!happy Poate te va si saruta asta va fi un semn clar ca te vrea mult de tot inapoi!

| Beibii_6447 a răspuns:

Sunt de acord cu tot ce au zis si ceilalti. Ar trebui sa ii mai dai o sansa... Poate lui ii pare rau ca v-ati despartit si daca zici ca si da semne ca ar vrea sa va impacati, ar trebui sa incercati din nouhee hee

| Roxana_4138 a răspuns:

Eu spun sa ii mai dai o sansa. Depinde din ce motiv v-ati despartit. Eu cred ca fiecare merita o sansa in plus. Daca tii la el si consideri ca si el...risca

| Ycigirl a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun este sa-ti asculti inima. Fi hotarata si nu fa nimic ce te face nefericita. puphappy