| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega , cum aflu daca si ea ma place ? In timpul orelor imi face ochi dulci ... Adica , si eu ei big grin . Tin sa mentionez ca sunt o persoana mai rusinoasa .

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce te opreste sa o intrebi? De ce iti este rusine?

| MasterYoda a răspuns:

Bea o vodka

| lexzor a răspuns:

Hai baaa

| Tonijoint a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta la ceva...dar trebuie sa prinzi curaj si sa te duci la ea si sa vorbesti.O iei in pic cu abureli gen "ce mai faci" si dupa o intrebi direct:Ai vrea sa stai cu mine? Apoi ii ceri nr de tel si va dati intalniri etc.

| lexzor a răspuns (pentru Tonijoint):

Imi pare rau, alt plan? Am numarul ei. Si as vrea sa o intreb pe mess. Mi-e rusine de prietenele ei care stau toata ziua langa ea...

| Darkysss a răspuns (pentru lexzor):

Esti perfect ca mine.Am si eu un caz dinasta, dar nu te gandi la prietenele sale ca nu iti place de ele ci de ea. Daca esti mai rusinos ia-ti inima in dinti si zii ce simti si cum ziceam mai sus nu te gandi la cine e in jur ci la ea. Daca zice gen ''Du-te de aici'' ''Nu te mai suport'' etc... incearca mai mult si daca continua asa mai bine te opresti ca incerci degeaba.