| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place foarte mult de un băiat pe care îl cunosc de 2 zile, nu ştiu prea multe de el însă am stat foarte mult cu el şi ştiu cum se comportă. Faza este că şi verişoarei mele îi place de el, acum eu mor de ciudă că pe ea o ţinea de braţ şi ţinea mână lui pe spatele ei ( şi varămea îl ştie tot de 2 zile ), l-am pus şi pe un alt prieten să îl întrebe dacă o place pe verişoara mea şi a spus nu, acum nu ştiu ce să cred... am ajuns în pragul disperări şi recunosc că îmi este foarte ciudă.
Aş vrea sfaturile voastre, cum să aflu dacă el mă place sau o place pe verişoara mea, dacă l-aş întreba aş părea geloasă sau prea curioasă şi nu aş vrea asta.
Ofer fundă!
Vă rog nu luaţi în glumă sau să faceţi caterincă pe aici, nu ştiu pe cine să mai întreb, am nevoie de sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Poate verişoara ta e mai îndrăzneaţă şi mai captivantă. Fură şi tu câteva lucruri de la ea ce ţine de caracter, fiind totodată şi tu însuşi.
Nu prea ai cum să afli, nu mai întreba pe nimeni.
dacă are fb sau id, bagă-l în seamă.
sau vorbeşte cu verişoara ta despre el, întreab-o câteva lucruri.ce au făcut, ce au vorbit. nu te arăta geloasă, mai degrabă nepăsătoare.
See ya

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara caterinca, nu ai minte de loc.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

laughing) hai ma! De ce esti rautacios? laughing) O avea si fata vreo 13-14 ani.ce poti sa ceri? Hai sa iti explic ceva : niciodata nu te certa cu o prietena sau cu o verisoara/sora etc pentru un baiat! Daca chiar iti place asa mult (dupa 2 zile ..sunt sigura ca e dragoste adevarata laughing ) flirteaza cu el. Lasa-i de inteles ca il placi. Dar parerea mea e ca ar trebui sa vezi si ce sentimente are verisoara ta pentru el. Daca ei ii acorda mai multa atentie s-ar putea ca ea sa se ataseze mai mult si mai repede de el si sa sufere mai mult decat ai suferi tu doar pentru faptul ca nu iti acorda atentie. Si inca ceva, esti sigura ca nu e doar o chestie de orgoliu? Pot fi confundate foarte usor lucrurile cand esti la o varsta frageda happy

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html

| bianca1319 a răspuns:

Spune-i asa daca vrei: incepe sa vorbesti cu el: imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place si.ii ceri o parere de baiat si poate asa iti va spune ca si lui ii place de o fata si poate esti tu. Succes!

| cosrockus a răspuns:

E simpul intrebal daca vrea sa faca sex cu tine si-l cuceresti. funda?!