| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un coleg pe care bineinteles nu-l stiam pana acum. El tot timpul pare ca nu ma suporta, imi pune "porecle" care nu`mi plac, si odata eram eu, el si 2 fete iar una dintre ele a spus ca ei ii place mai mult sa vorbeasca cu baieti, si el a spus ca da ea nu este o "papusica" ca alte fete si facea semn cu capul spre mine, dar eu niciodata nu i-am spus nimic care sa-l deranjeze, de fapt de abia ii spun ceva pentru ca nu stiu ce sa ii spun, deci nu vorbim prea mult.
Uite cum stam in banci: aici sta el
prietena mea o fata
------------ ---------------
colega mea eu
------------- -------------
deci asa stam in banci, iar colega mea de banca l-a intrebat daca ii place de fata aia care sta in spatele lui(nu e foarte draguta) si el a zis ca ee, e draguta, apoi a intrebat de prietena mea, tot din spatele lui, si el a zis ca ar fi ceva(zambea) si apoi colega mea a intrebat de mine, el a zambbit si ma gandeam ca zice ceva frumos, dar a zis un nu din ala de parca cine stie ce i-am facutsad. intr-o zi fata aia din banca din spatele lui a lipsit si am stat eu acolo.de obicei se intorcea la ele vorbeau radeau, dar acum de abia daca s`a intors odata. prietena mea mi-a zis sa deschid geamul, si batea vantul si zbura perdeaua. el a venit in banca si a dat pereaua in partea mea ca sa bata inspre minestraight face eu daca am vazut asa i-am dat`o in cap, si el s`a intors dar nu a zis nimic(si de obicei daca il enervezi are o gura destul de >mare:") Eu nu stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu vreau sa-ti dau sperante, deci am sa fiu sincera. Baiatul asta clar nu te place! Un baiat care te place, nu face asa. Ignora-l! Tipul asta chiar nu merita! happy

3 răspunsuri:
| alex9109 a răspuns:

Poate nu te simpatizeaza din cauza ca esti foarte urata.
Oricum e impresionant desenul cu aranjarea in banci, daca l-ai face pe hartie si l-ai scana poate am reusi sa te ajutam mai bine.

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Nu te suporta si isi bate joc de tine.mai bine l-ai lasa in pace, pana nu va ajunge sa isi bata joc de tine in fata tuturor

| Deeiiow a răspuns:

Eu cred ca are dreptate crisu.
nu cred ca te place adica vreau sa spun ca nu cred ca vede ceva la tine daca iti face lucruri de genul asta...
nu stiu- pararea mea oricum succes!