| Ingerashshshsh a întrebat:

Imi place mult de un baiat. Ne cunoastem de putin timp. E cu 3 ani mai mare ca mine. Cum sa fac sa ma remarce? Ne intalnim destul de rar.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Poti foarte usor sa te bagi in seama cu el,ai grija cum arati,cum te imbraci, etc.Zic asta, pentru ca el e mai mare, si e normal sa se uite la aspectul fizic al unei fete. Baga-te in seama cu el, dar sa nu pari disperata.Si cu timpul, totul se poate schimba.Bafta!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii sigura ca el te-a vazut si studiat, dar... nu-l poti obliga sa te si placa.

| schmoll a răspuns:

Iti ramane mediul virtual atunci,vorbeste cu el,intreba-l de pasiunile lui,gaseste ceva comun,vorbeste frumos, nu gen, hei cf? bine uh? dai de inteles subtil, si fi tu insuti, varsta nu conteaza foarte multhappybaftahappycraciun fericithappy

| CheLoo23 a răspuns:

Foarte usor asa cum te intalnesti cu el in acel Anturaj sau in acel grup de prieteni incerci sa te faci VAZUTA si PLACUTA in ochi lui dai tu prima atentiewinking si daca vei reusi asta el singur va veni la tine crede-mawinking bye angel happy