| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. plac un baiat, care ma place. Ne cunoastem de un an. dar el nu prea mai comunica la fel, cu mine, ca si cum comunica acum un an. toate astea s-au intamplat doar din cauza mea. am inceput sa vorbim, iar la un moment dat eu nu mai aveam timp, iar el s-a suparat pe mine. iar acum cand ne intalnim nu imi vorbeste, doar zambeste. iar acum e balul de craciun, si eu vreau sa fiu cu el. si stiu ca ma place si ca vrea sa fie cu mine, de la cel mai bun prieten. iar in aceasta seara e balul. cum sa fac sa fiu cu el? fara comentarii va rog.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu. Cauta-l, cerei scuze si spune-i ca e o persoana importanta pentru tine si chiar il iubesti. O sa inteleaga kiss! Bafta.

| Andra382 a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l sau pune un prieten sa-l intrebe daca iti este rusine.