| alicool a întrebat:

Imi place mult de un baiat si vinerea trecut am fost cu clasa lui ca ma invitat prietena mea ca e in clasa cu el in parcul Tineretului unde neam udat si cand a trebuit sa plecm el mi-a spus sa a mut in scoala lor anul viitor dar mama, ea nu ma lasa ce sa fac ca sa fiu cu el dau funda si daca e un super bun raspuns o sa mai bag o intrebare aiurea pe aceiasi categorie iar celui caruia i-am dat funda aici sa scrie un raspuns tot aiurea pentru inca o funda.

Răspuns Câştigător
| stefix a răspuns:

Nu trebuie sa te muti in scoala aia ca sa fii cu el ...roago pe prietena ta sa ii spuna sa iesiti in oras sau cava sau sa faceti un lucru comun thinking mai iesiti in oras la o pizza si vorbiti cas sa va cunosteti big grin tine minte nu e bine sa fii timida!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te poti intalni cu el in weekend si in vacanta acum ce mai vrei sa te duci in scoala lui asta putin conteaza.

| Viviluka a răspuns:

Pai tu chiar nu mi-ai dat prea multe explicatii daca poti fi mai explicita te rog. Incearca sa mai petreci timp cu baiatul acela si poate o sa va imprieteniti iar apoi cine stie. Si cu mama ta nu stiu ce sa zic.Nu incerca acum s-o convingi stai mai intai sa vezi cum va merge cu baiatul acesta

| ピンク a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te mutzi la scoala cu el. Poti pur si simplu sa ii spui ca il placi foarte mult. Daca va afla acest lucru, poate iti va propune sa fiti impreuna si atunci va veti putea intalni de cate ori vreti in afara scolii. In parcuri, la mall...