| 05200342 a întrebat:

Îmi place de un băiat, cum sa-i spun intr-un mod mai subtil?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i la ureche

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune direct.Nu umbla cu ocolisuri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersiu pentru fundă. Ce vârstă ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i spui, doar ii zambesti cand il intalnesti.
Restul, trebuie sa vina de la baiat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Folosind anumite "subtilitati" risti sa nu fii inteleasa cu adevarat sau acestea sa fie interpretabile si sa te trezesti ca ai reusit performanta sa ratezi "tinta" fixata, vizata, propusa si dorita. Nu este deloc de condamnat ca fata sa aiba o atitudine mai directa tupeista in cazul in care baiatul este timid sau insuficient maturizat si sa-i spui in mod direct in fata ceea ce doresti sa stie, sa intreprinda. Succes!

| Rozzovela a răspuns:

Fii sincera atita tot

| Tiu_Marius_1993_WfXJ a răspuns:

Iti iei o rochita si fara chiloti si te apleci in fata lui