| BomBonela a întrebat:

Imi place nespus de mult de un baiat, el are 18 eu 15, pe net vorbim dar asa real nici nu se saluta, as vrea sa am o relatie cu el, eu cred ca lui la fel ii place de mine dar poate nu imi propune sa ma intilnesc cu el deoarece sunt mai mica, CE SA FAC? SUNT NEBUNA DUPA EL, ajutati-ma va rog,

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai nu e diferenta mare (colega mea e in a 7 si el e la liceu 8/9) sti spune-i pe mes pe ocolite ce crede cu adevarat/intreaba-l de vrea sa iesiti. scuze alceva nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...si eu am fost intr-o situatie de astastraight facestraight face de ceva timp am intalnit un tip de 18 ani(eu am 14 tongue) prima data cand l-am vazut nu ma atras deloc! dar cu timpul mi-am dat seama ca imi place ff mult de el big grin insa nu il cunosteam deloc sad dar pana intr-un sfarsit am facut rost de id luismugsmug am inceput sa vb cu el dar nu foarte des...pana cand intr-o zi a intrat p mine si mi-a zis ca vrea sa se combine cu mine:O:X:Xeram chiar ff fericita ^_^ asa ca incerca sa vb cu el mai mult. ba chiar invita-l in oras la un suc sa va cunoasteti mai binesmugsmugsa te apropii mai mult de el si poate pana int-un final o sa fii cu el happy succes:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aratai pasarica