| Bluren a întrebat:

Imi place o fata si ea a aflat ca o plac eu cu ea suntem prieteni buni discutam mereu dar du pa ce aflase ca o plac a inceput sa ma evite si sa nu mai vorbeasca cu mine deloc.Varog dati-mi un sfat

3 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Pai spune-i o minciunica blushing. Adica zici si tu ceva acolo.Am fost provocat de cineva sau nu stiu te gandesti la o minciunica big grin

| SkyLine127 a răspuns:

Ca sa nu fiu pesimist iti spun ca ca o ultima sansa, poti sa incerci sa ii joci jocul, si sa o lasi sa te evite, nici intr-un caz nu i te baga in suflet... La un anumit timp va incepe sa uite faza si vei avea ocazia sa te multumesti DOAR cu prietenia ei din nou.
Nu fi un obsedat...
Iti spun din proprie experienta...

| Bluren explică:

Ok mersi da sfaturi