| Frisky_8761 a întrebat:

Imi puteti spune cateva nume deosebite dar rare sau straine? multumesc...scz de categorielove struck

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce fel de nume? Fete, baieti,.

| chandnisharma a răspuns:

Priyanka= inseamna simbol as iubirii/reflexie a iubirii
Jasmine= vine de la floarea jasmin si inseamna darul lui dumnezeu sau dar de la dumnezeu
Isabelle= inseamna dumnezeu este juramantul/promisiunea mea
Triveni= vine de la confluenta a 3 rauri sacre: gange, yamuna, saraswati
Damayanti= inseamna nume de printesa
Delilah=
Devika= inseamna zeita
Amrita= inseamna nectar al cunoasterii sau al iubirii (nu stiu sigur)
Anjali= inseamna cadou (dar)
Chandra= inseamna luna

| mario a răspuns:

Giancarlo

| zarkon a răspuns:

Peniselora, Pulata, Vaginata, Vaginoelena, Anusvenera, Lindicornelia, Clitoresdeea, Andreevaginala...

| Frisky_8761 explică:

Fete:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maharani
hanelore
adelaida
shankayon
napirai
lagalia
catara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice.Mark.Joel.Estera.Neemia.Ruth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elisabeth, Gweendoline, Jasmine, Katy, Kittie, Isabella si iti dau si de baieti: Gerard, Arthur, Tom, Frank, Michael, Bob, Mikey eh. daca vrei mai multe spune

| Panda15 a răspuns:

Louis, Louse, Ayaryd, Arash, Evelin, Cloe, Zoe astea sunt pe fata
Michi, Joe, Ducky, Zeke, Luthor, astea pentru baiatbig grin