| CerătorulDeAjutor a întrebat:

Implor ajutor!
De curând... adică de azi am văzut că mi-a apărut pe penis, la gland-scrot(pe acolo, mai mult pe gland) o pată roșie. Ce poate fi?
Singura acțiune avută este masturbarea. Sunt chiar îngrijorat.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Roby69 a răspuns:

Foloseste o crema local (clotrimazol sau nizoral) S-ar putea ca pe maine sa dispara dar foloseste crema o saptamana incerca si crema nivea

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

E doar o iritație, nimic grav. Îți va trece curând.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Fa o pauza si iti v-a trece. Ti-ai facut-o pana ai julit-o. Ti-ai spart naibii pana si vasele de sange mai onanistule! happy

| Roby69 a răspuns:

Te-ai spalat cu sampon sau sapun in partea aia des? sau dupa masturbare nu te-ai sters? nu e ceva grav dupa mine eu nu am avut pe gland ci pe trunchi, informeaza-te mai bine pe net si vezi ce mai gasesti.

| Roby69 a răspuns (pentru Roby69):

Foloseste o crema local (clotrimazol sau nizoral) S-ar putea ca pe maine sa dispara dar foloseste crema o saptamana incerca si crema nivea

| CerătorulDeAjutor explică:

Precizez că nu mă doare, mănâncă sau altceva. Doar e acolo...