| AndreiMarian12 a întrebat:

Impotența este atunci cand penisul intră foarte greu in erecție?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul persoanelor de sex masculin care sufera de disfunctia medicala denumita IMPOTENTA, NU poate intra in STAREA DE ERECTIE indiferent de natura stimularii folosite. Sanatate!

| EcceHomo a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"Penisul persoanelor de sex masculin"?

Ai dreptate, fiecare cu mădularul său.happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu intra deloc.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu mai intra deloc, cand ajungi greu la erectie(inclusiv mentinerea ei) poate sa fie si prima data de la emotii, ceva de ordin psihic!

| AndreiMarian12 explică (pentru ROB3RT89):

Eu am invers problema. am erectie foarte puternica, e ceva normal?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Da,depinde acum si ce intelegi tu prin puternica...
Doar nu stai cu ea par non-stop!
Cand nu o sa mai ai, atunci sa te intrebi daca e normal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai intra deloc

| AndreiMarian12 explică (pentru suntserios):

Deci daca penisul nu mai intra in erectie, te numesti impotent?

| mihai69 a răspuns:

NU mai intră deloc, sau o pierde imediat ce e pus la treabă.

| Victoria18 a răspuns:

Nu se "scoală"deloc, dar barimi sa intre in erectie!