| Decembrie a întrebat:

Impreuna cu iubita mea am incercat sa facem pentru prima oara dragoste ( amandoi avem 15 ani, este o varsta cam frageda dar suntem pregatiti mental si fizic )

Preludiul a durat cam o ora, destul de mult. Iubita mea nu mi-a facut sex oral, eu nu i-am facut sex oral inainte de momentul penetrari am folosit putin lubrifiant, am penetrat-o usor cu un deget ( foarte greu a intrat ) dupa sa o penetrez cu penisul insa nu am reusit ( penisul era in stare de erectie, aveam prezervativul pus ). am incercat mai mai multe pozitii, am schimbat prezervativul insa nu am reusit sa o penetrez si am lasat-o pe alta data. Nu inteleg ce nu a mers bine, de ce nu a functionat. Ma puteti ajuta in legatura cu aceasta problema?

PS : Va rog sa nu faci misto de mine ca nu am stiut unde e gaura, am stiut foarte bine unde e. am penetrat-o usor cu degetul

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca ea e doar o fetita si fizic nu este pregatita. Faptul ac nu stiti nici unul dintre voi asta, arata ca nici mental nu sunteti pregatiti (ba chiar sunteti foarte foarte departe de momentul in care veti avea suficienta minte)

| Cosminovici18 a răspuns:

Stii de ce filmele pentru adulti au 18+? Pentru ca trebuie sa le vizionezi de la 18 ani in sus nu cand esti minor pentru ca iti poate schimba mentalitatea devenind dependent si uite in cazul tau se poate ajunge si la un contact sexual, desi la varsta asta n-ar trebui sa te preocupe astfel de lucruri si nici sa le practici dar in ziua de azi generatiile de copii sunt din ce in ce mai proaste.La varsta asta nu sunteti pregatiti nici fizic si nici mental pentru astfel de lucruri mai asteapta 3 ani si debea atunci o poti face.

| sofisis a răspuns:

Pentru ca e clar ca nu sunteti pregatiti. Corpul ei si vaginul ei nu sunt suficient de dezvoltate incat sa stea relaxate in momentul unei penetrari.
Oricum, daca insistati, la un moment dat o sa reusiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o data ce nu ai reusit si ea avea dureri, clar la mijloc este himenul.
Pentru ca acesta sa se rupa, este necesara si o mica, subliniez mica, bruscatura.
Si un al doilea factor care este la mijloc, ar fi varsta.
La majoritatea femeile, in timp ce anii trec, himenul devine mai elastic, gen cu 0, 1 mm pe an sau la cativa ani.
Eu zic sa mai asteptati macar pana la varsta de 18 ani si o sa vedeti ca atunci va intra pe deplin fizic happy nu va grabiti copilaria.
Acum 30 ani, copii de aceasta varsta nu stiau nici ce au in pantaloni. Toate vin la timpul lor, ganditi-va la riscuri si gandeste te ca nu are rost sa ti distrugi viata de la aceasta varsta.

| j1NNNx a răspuns:

Poate tu esti pregatit dar ea nu este. Deci mai bine mai asteapta pana se mai maturizeaza tongue