| Anxiousy a întrebat:

In a doua zi de liceu, am vrut sa ies intr-o pauza cu iubita mea(suntem impreuna de 1 an) si am vazut-o cu inca o fata si un baiat, se duceau nu stiu unde, eu am salutat-o si ea mi-a intors spatele (va dati seama ce senzatie am simtit.) si in celelalte pauze in clasa nu era spunea ca se plimba cu baiatul ala etc. Si acum cand am venit de la liceu m-a sunat si nu i-am raspuns. sunt foarte nervos din cauza ei si imi vine si sa renunt la relatie, chiar asa nu si-a facut si timp pentru mine deloc, dar cu altii umbla oh go on, o sa o sun mai tarziu si o sa ii spun tot ce am pe suflet si gata, sunt si alte fete care vor sa stea cu mine si decat sa stau cu ea asa indiferenta mai bine schimb iubita. M-am simtit super prost azi la liceu cand am vazut ca nici macar nu ma baga in seama oh go on

8 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Asa gandesti acum, la nervibatting eyelashes...
Eu spun sa te mai gandesti, si sa nu - i spui ca te desparti de ea, pana nu trece starea ta de acum... si cel mai bine ar fi sa discutati, sa-i spui ca ai observat lucruri care nu ti se par ok intr-o relatie, ca nu-ti doresti asta.
Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Miha3 a răspuns:

Da.cel mai bine este sa discuti cu ea. ai grija sa nu fie cu celalalt sau sa il placa...si sa te evite ca sa nu dea de inteles ca sta cu tine. e cam ciudat comportamentul ei acum. vorbiti si veti vedea apoi.bfta

| Anxiousy explică (pentru Miha3):

Da. dar iti dai seama ca o sa ma simt prost sa ii zic " iti place de ala ", adica arat ca sunt gelos si nu vreau asta. o sa iau intr-un alt mod conversatia.