| anemona112 a întrebat:

In cat timp incep sa apara simptome la o femeie insarcinata? Stiu ca depinde de fiecare in parte, dar vreau sa aud mai multe pareri.Si cam care ar fi primele? Va rog :*

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Simptomele unei sarcini apar după 2-3 săptămâni de la concepţie. Pe lângă întârzierea menstruaţiei, acestea pot fi : greaţă, vărsături, micţiuni frecvente, creşterea sau scăderea în volum, mărirea şi întărirea sânilor, etc., etc.
O zi frumoasă!

| Papusik a răspuns:

Cam la 2-3 saptamani, d ar nu e neaparat sa apara, pot sa nu apara de loc, pot aparea mai repede sau mai incet depinde de fiecare organism.
Succes!

| bella_5744 a răspuns:

La 2 saptamani, o luna.maxim doua...si oricum se poate sa nu ai nici un simptom, adica sa nu se intample nimic neregula cu tine, chiar si menstr sa apara tot normal.ai mare grija!