| maxim789 a întrebat:

In ce metode sa aflu daca o fata ma place? Plzz

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu prea sunt metode... decat sa o intrebi direct!

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu vrei s-o intrebi pe ea, intreabă-i cea mai bună amică despre asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista doar o singura metoda plauzibila prin care poti afla ceea ce te intereseaza. Interpelarea directa. Te duci la ea, ii iei si ii tii ambele palme ale ei in palmele tale, o pui sa se uite in ochii tai si in acel moment o rogi sa-ti dea raspunsul care poate fi... da sau ba, cum ti-o fi norocul. Succes!

| Drimmero a răspuns:

Intreab-o direct cu curaj, si daca vezi ca te priveste frumos, se pierde in vorbe, atunci e evident ca te place, fara sa-ti zica ea.

| Balanica12 a răspuns:

Pai fi atent la cum îti vorbește, la cât de repede îți răspunde la mesaje, la cum se comportă cu tine și la cum se comportă și cu alți băieți aici vezi dacă îți acordă ție mai multă atenție. Ieși afară cu prietenii ei și tragei de limba, uitate fix in ochii ei și vezi cum te privește. Bate apropouri subtile despre cum ar fi să fiți împreună și vezi cum reacționează. Joacă-te cu ea, cicăleștio' să vadă că tu vrei, dar cu limită. Poți să o întrebi direct, dar aici se poate pierde și să nege ceea ce simte, caută să alergi puțin pentru ea, dar să nu îți tocești pantofii. Sper să înțelegi ce spun? Sunt mai multe derivate dar sincer sunt la muncă și nu am timp, sper să te fi ajutat cu ceva, mersi.