| reymysterio_8950 a întrebat:

Imi place de o fata cum pot sa aflu daca ei ii place de mine? va rog ajutati-ma plzz

Răspuns Câştigător
| asdasdqweqweqwrrqe a răspuns:

Vorbesti cu ea, dar nu o abordezi direct gen mergi in pauza, o vezi si ii zici in fata "Salut! Ce faci?" sau ceva de genu. Intri in vorba cu ea prin intermediul colegilor sau cand e cu colegi/colege pe care tu le cunosti. Nu ii spui NIMANUI ca iti place de ea, decat mamei, daca vrei xD. Nu o intreba niciodata daca ii place de tine sau daca te place. Intreab-o despre ce vrei tu, si urmareste sa vezi daca vorbeste frumos cu tine. Dar mare atentie sa nu o sufoci fiind tot dupa ea. Vorbesti cu ea, dupa care cateva zile nu o mai bagi in seama si sa vezi ca va veni dupa tine. Pentru ca daca esti dupa ea zilnic, atunci chiar daca ii place de tine nu ii va mai placea... Si in cazul in care nu te place orice ai face, frate, iti gasesti alta. De preferinta cauta-le pe cele care se uita dupa tine. La mine asa s-a intamplat si am reusit destul de bine. Succes!

5 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Cel mai bine functioneaza: Spune-i celui mai bun prieten, sa se duca la acea fata si sa o intrebe daca ii place de tine!

| lila_7629 a răspuns:

Si eu sun in aceeasi problema ...sar eu is fatacrying

| hjjd a răspuns:

Vorbeste cu ea.imprieteneste-te. fa in asa fel incat sa deveniti buni prieteni. poate o sa iti spuna singura acest lucru. daca nu. spune-i ce simti.cred ca va aprecia ca iti exprimi sentimentele...eu asa as facebig grin

| raluckaV a răspuns:

Salut.Ma numesc Raluca. Te-asi putea ajuta ar fi cateva variante preima este: Sa te duci si sa o intrebi daca simnte ceva pentru tine A DOUA sa ii zici in glm ca o placi si apoi sa vezy cum reactioneaza(dar sa nu stie ca a fost o gluma doar abia atunci cand ea iti zice ca nu te place sau ceva de genu) sau sa incerci sa o cuceresti prin a afla cei place, la ce e talentata, ce sorturi ii place. Daca mai ai nevoie sa mai stii ceva contacteazama la adresa:ID ingertristdisparut si iti voi spune mai multehappy

| roman_9097 a răspuns:

Sa te uiti dupa fapte: sa vorbeasca frumos cu tine, sa te asculte atent cind vorbesti, sa se comporte frumos cu tine.Si nici o data sa nu-i spui ca iti place de ea arata-i prin fapte lucru acesta.Si nici o data sa nu te faci mare de cei lati in fata ei,ca ei nu o sa-i placa acest lucru, daca iti place de ea cu adevarat, la anumite sarbatori daruestii flori si sa te comporti frumos cu ea macar ca sunteti prieteni happy