| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat ma place? Aveti ceva "metode"? tongue

Răspuns Câştigător
| UnBaiatFrumos a răspuns:

Atunci incearca sa te bagi in seama cu el. Sa-l "tachinezi" putin si vei vedea cum va reactiona. Sta pe langa tine mult timp? Uite, e buna faza si cu pupila si obrajii incearca-le.

16 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Atentie la priviri ( surprinse pe furis, priviri insistente ), gesturi ( glume, apropiere, acordarea unei atentii mai speciale ), atitudine si-ti vei da seama.

| Ellenna a răspuns:

Il intrebi!

| LordRing a răspuns:

Se uita insistent la tine, cand il privesti se uita la tine o secunda si apoi se intoarce, iti geseste numele(se balbaie), cand vorbeste cu tine se inroseste in obraji si merge mereu pe langa tine.Este vorba despre acelasi baiat de care vorbeai ca va mutat diriga inmreuna in banca?

| HolyPotato a răspuns (pentru LordRing):

Da,asa ebig grin A inceput sa ma imite si s-a mai intamplat ceva. Colegii mei s-au ascuns ca sa fumeze dar numai o parte au fumat iar mie cand mi-au oferit (el se uita foarte insistent la mine) si dupa ce am refuzat a inceput sa se laude ca nici el nu fumeaza. De atunci observ ca se tot uita la mine cu ochii mari. Dar nu sunt sigura ca simte ceva pentru mine fiindca de cate ori vorbim se uita in ochii mei si pare destul de sigur pe el

| LordRing a răspuns:

Sigur te place daca ti-a dat semnele astea mai ramane sa astepti sa-ti zica inr-o zi „Te Iubesc" dar pana atunci apropiete de el vorbeste mai mul cu iel la un timp un baiat daca te vede ca te indepartezi de el nu o sa te mai iubeasca, si ceai mai facut s-a mutat in alta banca? si mai am o intrebare la 13 ani fumati?

| HolyPotato a răspuns (pentru LordRing):

Da. Putin cam devreme as zice eu si de aceea nu am fumat si nici nu am de gand sa ma apuc.

| HolyPotato a răspuns (pentru LordRing):

Nu,cea mai buna prietena a mea sta cu o banca mai in fata cu prietenul lui cel mai bun si uneori mai facem schimb (ma mut eu cu ea) si asa am reusit sa impac pe toata lumea fiindca apuc sa stau si cu el in bancatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se uita la tine si i se mareste pupila din ochi, sigur rasp.e da.
Dar poti sa-l si intrebi.

| Andreyyw a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios?

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu vreau sa-l intreb, ar fi ciudattongue Si nu cred ca l-as putea intreba asta fara sa izbucnesc in ras (asa fac eu cand sunt serioasalaughing)

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru HolyPotato):

Razi cand esti serioasa?laughing)) Hai ca asta e buna. Daca aveti vreun prieten comun pune-l sa-l intrebe daca te place.

| HolyPotato a răspuns (pentru UnBaiatFrumos):

Dalaughing stiu ca-i ciudat dar de cate ori trebuie sa vorbesc serios cu cineva incep sa rad ca o nebuna si abia ma opresctongue Varianta cu prietenul comun ar fi perfecta pacat ca nu-l avem. Merci oricum de idee, gasesc eu cevawinking

| anonim_4396 explică (pentru Andreyyw):

Da,serios!

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

O ok.
Majusculele lui Zeus!

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru HolyPotato):

Atunci incearca sa te bagi in seama cu el. Sa-l "tachinezi" putin si vei vedea cum va reactiona. Sta pe langa tine mult timp? Uite, e buna faza si cu pupila si obrajii incearca-le.

| xDirectioner5 a răspuns:

Da uite o metoda care cred ca va fi folositoare! Ai o prietena buna care stii ca nu ti-ar vrea raul? Daca da, poti s-o rogi sa vorbeasca ea cu el daca tu n-o poti face, dar cel mai bine ar fi sa-l intrebi, stiuuu si mie mi-ar fi greu, si imi este greu dar... macar incearca stiu ca nu-i usor, si eu am incercat de multe ori sa-i zic persoanei indragite ce simt pentru el sau sa-l intreb daca ma place. dar nu am putut. sper ca tu sa ai mai mult curaj decat mine te pup.

| jardeljardel a răspuns:

La voi doare la **** fetelor daca vam lovi in **** si noi pe voi