| ryf007 a întrebat:

In curand va fi ziua prietenei mele, avem cam 8luni impreuna... ceva idei dragute(fetelor)?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc o scrisoare cu tot ce simte pentru mine, u trandafir si o poza, sau mai multe cu noi.Nu trebuie sa ii iei cadouri scumpe, gandeste-te la ceva care stii ca ar face-o fericita si mandra ca e cu tine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bijuterie sau parfum însoţite de un buchet de 8 trandafiri (câte luni aveţi împreună) sau o felicitare plină de declaraţii care s-o facă aproape să plângă.

| marinaa9 a răspuns:

Un album cu toate pozele pe care le aveti impreuna si un tricou personalizat pe care scrie : 'Te iubesc *aici numele prietenei tale *! " sau cosmetice, parfumul ei preferat.o seara la mall, la un film dragut impreuna nu mai stiu. sper ca ti-am fost de ajutor :d

| ryf007 explică (pentru marinaa9):

Asta cu albumu....hmm,interesant! mersi

| Ieedi a răspuns:

Flori. Functioneaza mereu.

(Nu sunt fata dar am o relatie stabila de 3 ani si stiu ca de fiecare data cand i-am oferit flori s-a bucurat. De obicei caut cadouri simbolice/altceva decat flori cand implinim inca un an / jumatate de an)

| ryf007 explică (pentru Ieedi):

Flori? nea...man,face 18.nu mai merge cu flori ca i-am tot dat! altceva