| Iuliana096 a întrebat:

In curand este ziua prietenei mele si nu prea stiu ce sa-i iau, imi dati cateva idei de niste cadouri dragute? happy Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Lavinia516 a răspuns:

Buna!
Pai poti sa-i cumperi diferite lucruri finute genul ei! Iti dau cateva idei:
- Un breloc in forma de inimioara
- O bluzita
- O geanta
- Un album cu trupa ei preferata
- Un ursulet de plus [ Maricel]
- Un catelus [ Adevarat bineinteles]
- Un accesoriu ex: O bratara de argint, colier sau cercei.
- O cina romantica!
Acum depinde si de bugetul tau! Oricum, iti garantez ca orice cadou i-ai lua [ Indiferent cat ar fi de micut sau mare] Ea il va adoraa!

Success!

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un tricou cu ceva haios scris pe el sau ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-cu-inimioare-5460374

http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-pentru-best-friend-3105938
sau o esarfa draguta. Daca este mai copilaroasa poti sa-i iei si un ursulet pufos.

| drogh a răspuns:

Dacă o cunoşti destul de bine, sunt sigură că o să ştii ce să-i iei. Poate:
-O brăţară sau un colier, ori o pereche de ochelari de soare.
-Un tricou personalizat de tine(cu vorbe de la tine).
-Un album foto plin de poze cu tine şi ea.
-Un desen cu chipul ei.
-Nişte colanţi şi cu nişte balerini.
-Un set de parfum de la Avon, Oriflame, etc.
-Un bibelou, dacă găseşti, cu o inimă şi mai jos să scrie,, BFF''.

| andru10best a răspuns:

O bomboana uriasa plina cu dulciuri, o poezie scrisa de tine, un power point facut de tine, un site dedicatie, etc...

| hecamefrommetalland a răspuns:

Un lănțișor drăguț, stilat și strălucitor.

| AndaDaniela a răspuns:

1)Ceva gen"Un telefon/o tableta, etc...
2)Imbracaminte
3)Incaltaminte
4)Dulciurilaughing
5)Ceva ce a dat impresia ca.si doreste...
6)Daca sunteti mai mari cupleaz.o cu cineva
7)Bijuterii
Si cam atat imi vine in minte!
O zi placuta si sper ca te.am ajutat!

| Melany8 a răspuns:

Cana, maiou sau poster cu fotografiile ei

| dany248y a răspuns:

O carte.isi va aminti de tine toata viata

| rebecutzaa a răspuns:

Idei:
-haine: pantaloni scurti cu o bluza misto.
-bijuterii
-ceva ce si doreste: dar nu foarte scump.
-un urs imens: de plus!
-un jurnal
-o zi doar voi doua!
-un catelus, o pisicuta, un hamster sau un papagal!
bafta!