| B0rnC0nfuseed a întrebat:

In fiecare dimineata cand ies cu cainele ma intalnesc cu un baiat de care am descoparit ca-mi si place! Cand a inceput scola am aflat ca este in scoala cu mine, in clasa alaturata.Cum sa fac sa fiim prieteni? funda pentru cel mai bun sfat!winking

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Il prinzi la magazin ceva si il bagi in seama, sau gasesti un prieten/a care il cunoaste si ii zici sa te introduca si pe tine, sau poti sa te imprietenesti cu el cand iesi cu cainele :s

| B0rnC0nfuseed explică (pentru Asiryx):

Mersi mult pentru raspuns, ti-am ascultat sfatulbig grinimineata cand am iesit amandoi cu cainii ne-am imprietenit! mersi incodata

1 răspuns: