| anonim_4396 a întrebat:

In general barbatii privesc femeia ca pe un obiect sexual?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile sunt obiecte sexuale de ce? femeile sunt obsedate de aspectul fizic si profita de sexualitatea lor pentru anumite benefici materiale sau alte interese,sa nu ma intelegi gresit si femeile pot fi ceea ce sunt barbati pot avea acelasi meseri,nivel de inteligenta etc
dar voi femeile prin asta va prezentati ca un obiect sexual asta e adevarul, asa a lasat mama natura ca fiecare indivit sa se adapteze si sa se reproduca, femeile isi folosesc sexualitatea pentru a se adapta si a se reproduce, barbati isi folosesc mintea si banii pentru a se reproduce, femeile mereu au folosit sexual ca pe o arma si asta e dovedit stiintific, femeile pentru hrana ofereau sex asta din cele mai vechi timpuri

| Violleta2022 a răspuns:

Da, marea majoritate a barbatilor raspund instinctului sexual si privesc femeia ca pe un obiect sexual.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric, intrebarea asta este pentru baieti si barbati!
Deci, sa aflam parerea lor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer sunt de parere ca majoritatea barbatilor da insa sunt si mici exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, daca eram si noi violati de femei era altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| andrey69 a răspuns:

Din pacate da, avand in vedere ca femeile se imbraca cat mai incitant, cu decolteu pana la buric, cu imbracaminte care sa scoata absolut toate formele in relief, oare la ce ne putem gandi cand va vedem astfel?

| andrey69 a răspuns:

Depinde de ea, daca seimbraca in permanenta decoltat si provocator, crezi ca v ar putea vedea altfel?

| Fatanumarul1 a răspuns:

Bineinteles ca nu depinde de fapt si peste ce barbat dai

| Vegeta07 a răspuns:

Sau si invers
Depinde de fiecare

| cossy19 a răspuns:

Nu neaparat, depinde de cum si-a dezvoltat acel barbat gandireawinking. Dar ca sa vorbim de majoritate, e ceva biologic sa faca asta, si nu neaparat sa o priveasca ca pe un "obiect sexual", dar sa aiba dorinta imensa de a face sex cu ea. Csf, n-ai csf. Acum, sa stii ca exista exceptii. Chiar daca un barbat respecta o femeie, nu ai de unde sa stii ce gandeste. Sunt 99% sigura ca s-a gandit si la sex, dar asta nu inseamna ca nu poate simti si iubirewinking

Răspuns utilizator avertizat
| mariusteleorman a răspuns:

Daca femeia este de,, meserie,, automat este luata ca un obiect sexual