| RAY a întrebat:

De ce este considerata femeia ca obiect sexual de catre barbati si culmea de ce multe fete se considera a fi doar simple obiecte sexuale? nu e cam aiurea sa te consideri doar un simplu obiect sexual atat?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Unele se conformează cu asta pentru că pur și simplu le convine și nu au pretenții de la ele.
Daca ele se văd așa, de ce nu ar face și bărbații același lucru?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Corect asa e sys, eram uimit cand vedeam ca fetele trimiteau un baiat virgin sa stea cu una doar pentru sex, realy acel baiat ce va vedea in viitor in femei decat daca nu doar un obiect sexual atat

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu toata lumea face asta. Barbatii de genul au parte doar de femei de genul. Se merita reciproc

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Clar ca da iubire

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Acei barbati care considera o femeie ca fiind obiect sexuale nu au respect nici pentru ei deoarece nu se gandesc ca si ei la randul lor din "obiectul ala sexual" au iesit, acel obiect sexual i-a dat viata si la leganat pe brate. Oameni prost crescuti si care sigur a primit educatie de la un tata violent si alcoolic sau o mama de moravuri usoare fara stima de sine de la care alta pretentie decat ce are intre picioare nu ai cum sa ai

| GoldenZenith a răspuns:

laughing ce fete.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Si mie mi-au spus niste genii sa stau cu una pentru sex, ca cica asa e normal, stai cand iubesti cu un om nu doar pentru sex parerea mea, o fi si asta o nevoie umana dar nu asta e scopul omului sa faca sex parerea mea

| Speed99 a răspuns:

Eu nu le consider obiecte sexuale. Masinile de spalat n-au cum sa fie obiecte sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da.Dar nu e numai vina barbatilor.Cand le vezi ca se vand pe bani, ca ar face orice sa ajunga in patul unuia bogat, nu e normal sa le consideri niste simple obiecte sexuale? Daca ele nu au respect de sine, de ce ar avea altii respect fata de ele?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai mare dreptate