| AdinaCrissa a întrebat:

In legatura cu problema prietenei mele... daca imi puteti da mai multe pareri?big grin

1 răspuns:
| Shane_1763 a răspuns:

Ti-am mai dat odata acest raspuns la intrebarea ta in legatura cu problema prietenei tale. Sa fie cuminte si sa ramana prieteni, baiatul de nota 10 va intelege astawinking. In conditiile in care aceasta fata are doar 14, ce relatie ar putea avea cu acel baiat de 19 acum? Niciuna. Mai ales ca el sta in Italia. Fata nu are voie sa plece din tara singura si fara acordul parintilor, si vai ce bine, ca nu are de unde sa stie ce o asteapta, chiar daca baiatul (care inca nici el nu este cine stie cat de matur), este de nota 10. Eu zic sa ramana prieteni, pot vorbi, mai trece timpul, dar sa se rezume la atat. Faptul ca i-a spus el ca ii place de ea si ca ea este draguta, inca tot nu inseamna mare lucru, ea poate sa inteleaga aceste complimente sub forma de prietenie.
Nu ii da sfaturi care ar putea sa o puna pe prietena ta intr-o situatie nesigura!