| marialarysa a întrebat:

Imi puteti spune ce ii pot cumpara prietenei mele de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| andra1223 a răspuns:

Buna happy Ai putea cumpara doua lantisoare cu Best Friend. Unul il pastrezi tu, si unul ea. Eu am cumparat unul sub forma de puzzle si e foarte dragut big grin Daca nu gasesti, ai putea cumpara ceva bijuterii sau un ornament dragut happy

11 răspunsuri:
| alinaalinaalina a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna si depinde si de gusturile ei.ne poti da cateva detalii sa te ajutam?

| anss23 a răspuns:

Un parfum,un tricou sau un alt obiect vestimentar,o bratara sau un lantisor,o husa pentru telefon,un buchet de trandafiri, un ceas dragut, etc.Tu stii cel mai bine ce i s-ar porivi.happy

| Bella12 a răspuns:

B u n a!

Ai putea cumpara o esarfa super draguta(cum se poarta acum) si o gentuta. Poate si o ciocolatahappy

| MilitaruBianca a răspuns:

Depinde de anotimp:
vara-fusta, maieu, pantaloni scurti, rochie, etc.
primafara-parfumuri din plante, creme, etc
iarna-geaca, fular, bluza, esarfa, etc.
toamna-de machiat, saruri de baie, chesti de hidratare, etc

P.S.: -sa fie toate de firma
-cand am zis ca depinde de anotimp ma refer ca depinde de anotimpu in care e nascuta
-multa bafta trebuie sa ai bani
-da si mie fundita! PLZ

| madalin1008 a răspuns:

Daca te iubeste un sarut e suficient

| franta a răspuns:

O poseta funda

| alexandra200 a răspuns:

Salut:*, eu i-am facut cadou prietenei mele un tablou: am luat o poza cu noi doua si am cumparat o rama alba :X, nu costa foarte mult poti sa o achizitionezi de la magazinul de sticla in jur de 15/ 20 de lei si ii mai poti lua un colier frumos de vreo 10 lei si o ciocolata la cutie milka dina ceea in forma de inima! sper ca te-am putut ajuta happy

| jwrules a răspuns:

Buna, daca spui ca este prietena ta ii poti lua:un ceas,o esarfa,o rochita,un lantisor,o bratara,o pereche de pantofi(daca ii stii marimea), sau orice alt lucru cumparat. daca e genul de fata care ii plac m-ai mult handmake:origami, o bratara din ata sau o poezie.happy. baftahappy

| alwayswithyou a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ursulet de plus dragut sau un parfum sau o sticla de sampanie/vin (exemplu: Cotnari) care (sticla) sa fie imbratisata de o maimuta de plus (cu maini lungi) asta te-ar costa cam 15 lei. Sau poate o masina mica de jucarie de colectie sau o poza cu voi doua si o rama unde sa fie pusa poza.

| Alecsii a răspuns:

O esarfa. ceva util si in acelasi timp sa ii tina mult.