| yrinel a întrebat:

am o problema cu familia prietenei mele ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte important sa vb cu tatal fetei mama fetei e mai intelegatoare ca si ea era fata o data in general tati vor un baiat ca si ei vb cu el nu din prima sa-i zici asa in cateva zile vezi cum te intelegi cu el bafta multa

6 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Pai ce problema ai?

| Paradise a răspuns:

Păi dacă ne spui ce probleme poate putem să te ajutăm cu ceva.

| Liviutz98 a răspuns:

Daca nu te place familia prietenei tale, poartate respectos cu ea, fa glume cu limita, sau fale un cadou. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce problema ai?

| yrinel explică (pentru anonim_4396):

Pana acum nu stiau ca eu sunt impreuna cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru yrinel):

E foarte important sa vb cu tatal fetei mama fetei e mai intelegatoare ca si ea era fata o data in general tati vor un baiat ca si ei vb cu el nu din prima sa-i zici asa in cateva zile vezi cum te intelegi cu el bafta multa

| yrinel explică:

Pana acum familia ei nu stia ca suntem impreuna dar acum ca a aflat nu stiu ce sa fac. nici nu am mai fost sa o vad de cateva zile doar la scoala