| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu problemele mele, ieri parintii mei s-au luat oarecum de mine si mi-au spus ca de ce sunt un prost, ca daca mai fac asa iubita mea mai are putin si pune zgarda pe mine, eu sunt un baiat cu respect, care mor fetele dupa mine iar eu nu le vad din cauza iubitei mele, ca prea sunt pe ea si o vad doar pe ea, mi-au spus sa nu mai fiu asa ca pe urma ajung sa sufar, sa fiu mai indiferent cu ea, sa tanjeasca de dorul meu sa ne vedem, sa o mai evit, sa o fac curioasa ce fac, unde sunt, cu cine sunt, aseara am fost rece cu ea, indiferent, i-am demonstrat ca siguranta ei nu este cum crede ea, si ca daca se mai comporta asa ma pierde, i-am zis ceea ce nu se astepta sa auda, i-am spus ca daca mai continua sa se comporte asa, ma va pierde, ca eu din momentul asta renunt sa mai lupt pentru relatie daca ea nu face nimic, sa se gandeasca bine ca stie cum este fara mine, cand mi-a spus sa ne despartim iar eu imediat mi-am facut o noua relatie care a durat cam 1 saptamana, murea de gelozie, de nervi ca nu o mai baga nimeni in seama pe ea, daca nu e iubita mea nu mai este asa, multi o respecta doar pentru ca este iubita mea, vedea ca este singura si nu stia ce sa faca, si intr-o seara cand ne-am impacat a vorit mama ei cu mine si mi-a spus ca ea plange si ca a plans in fiecare seara ca m-a pierdut, si i-am zis sa se gandeasca bine daca vrea fara mine, ca nu am nicio problema, ca m-am saturat de indiferenta ei si sa ma lase impace, si atunci a realizat si a venit iar cu picioarele pe pamant si acum se poarta bine. dar eu o sa fiu mai indiferent si o sa ies mai mult pe afara fara ea, si cu alti prieteni si alte fete, ca am o varsta si trebuie sa cunosc, nu trebuie sa stau dupa o fata care nu stie sa ma respecta si e prea sigura pe iubirea mea, roata se intoarce odata si odata si ea va ajunge sa sufere cum sufeream eu inainte pentru ea, parintii mi-au deschis ochii si nu are rost sa stau sa sufar pentru o fata care nu ma merita, sunt multe fete cu care pot avea o relatie dar eu nu o vad decat pe ea si mereu cand mi-au zis unele fete sa iesim etc eu le refuzam din cauza ca o iubesc prea mult pe iubita mea, dar vorba alor mei, mai avea putin si imi punea zgarda, trebuie sa fiu mai indiferent, sa o fac sa ma iubeasca cum o facea la inceput, sa moara de dorul meu

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune frate un punct cand scrii ceva ca nici nu se poate citi. Apropo de fata, daca te dispera in asa hal, cauta ti alta, nu are rost sa o intinzi mai mult decat se poate cu ea.

| v1rUsSs a răspuns:

Pai frate esti barbat dracu nu trebuie sa lasi fetele sati puna zgarda trebuie sa fi si tu mai autoritar impunete, Funda?

| bianca_4393 a răspuns:

Doamne fereste stai dupa cineva care nu te iubestelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești plictisitor.

| catalin02 a răspuns:

Ma pai dao-n *** de fata te trata ca pe un catelus am patit-o si eu dar la eu nu am mai acceptato inapoi noi suntem barbati ma nu carpe

| Anxiousy a răspuns (pentru catalin02):

Adevarat. stiu si am realizat chestia asta. dar am sentimente foarte stranse pentru aceasta fata. voi fi indiferent cu ea sa o fac sa ma iubeasca cum o facea la inceput, i-am dat prea multa siguranta si afectiune.

| suntserios a răspuns (pentru catalin02):

Mda esti barbat adevarat in clasa a 7a. Un barbat care e calcat in picioare de fete pe care le iubesti ca un nebun dar nu primesti nicio atentie.

| culmea a răspuns:

Cel de alaturi greseste, insa tu nu vezi; isi expune tuturor defectele, numai tie nu-ti sare nimic in ochi; poate mai incalca si unele lucruri de care tie iti pasa, insa ochii tai vad doar lucrurile bune.

| An0NyOmY a răspuns:

Totusi care e intrebarea sau problema.
Noua ne-ai spus cum ai o iubita si copilele de a 4-a sunt moarte dupa tine...
Care e problema? Ai puta mica? Nu ai dinti? Nu poti face cacalica?

| Awesome4Ever a răspuns:

Kid, welcome to life.