| iuliadiana a întrebat:

In prima zi de scoala

azi am intalnit un baiat de 19 ani si eu am 19 ani si neam nascut in aceiasi zi si el ma invitat la el si am venit el era singur in casa si la celalalt sens.in fine si am stat si am vorbit despre viata noastra si dupa am studiat si am stat intisi pe pat si am adormit si neam trezit a doua zi dimineata am mers repede acasa m-am schimbat si am venit la el si am mers impreuna la scoala in pauza am mers toti in curte sa se joace ce va de distractie si eu cu el am ramas in clasa in care aveam ore in ora urmatoare si neam pupat o data si am vorbit eu:
- Tu chiar ma iubesti?
- Da, ce te face sa crezi ca nu te plac?
- Pai doar team intrebat nu te rusina...
- Bine dupa scoala vi iar la mine?
- Da, de ce nu?

si am mers la el acasa si ne-am facut temele si am stat in pat si am facut sex si mi-a placut dar cum sa mai fac sa facem iar?

Răspuns Câştigător
| danifx2 a răspuns:

La fel ca prima data
atmosfera romantica
va sarutati pasional
si incepeti sa dati cate o haina jos de pe voi

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuza-ma,te rog, acum 8 intrebari nu tot tu intrebai cum sa nu mergi la el, pentru ca NU vrei?
Lamureste-ne!

| elasexygagica a răspuns:

Oolove struck ce baiatlove struck doamne mi-as dori asa coleglove struck

| Lisadream a răspuns:

Ma bucur ca v-ati facut temele intai happy

| Twilight a răspuns:

Ma, nu stiu cati ani ai, nu mai minti si e cam ciudat. In aceeasi zi ma?

| RobyAdy a răspuns:

Invata sa scrii mai intai... fara suparare! Nu pari a avea 19 ani!

| c4t4lin a răspuns:

Am lesinat de ras cand am citit asa ceva rolling on the floor)))))))))

| pink2soul a răspuns:

Cat 14 ani ai?laughing)
IN primul rand o fata de 19 ani nu ar gandi ca tine si ar posta aici asta.in al doilea rand invatate sa minti.si te ajut si cu un sfat.creeaza o atmosfera romantica, s-au fa-l sa-si dea seama k tu vrei sa o faci din noutongue

| pink2soul a răspuns:

Cat 14 ani ai?laughing)
In primul rand i fata de 19 ani, cu capu pe umeri nu ar gandi asa ca tine si ar posta chestia asta aici, 2.invata saminti.si hai sa-ti dau un sfat.fa-l sa inteleaga k vrei din nou sa faceti dragoste daca nu ii poti spunebig grin.tot asa la el acasa, sau la tine, atmosfera romantica etc.

| vipera333 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si ca mai vrei sa faci asta odata.
Poate o sa ai norocul sa te casatoresti cu el!