| VrRos05 a întrebat:

În relațiile voastre de cuplu ati fost apropiați de partenerul/parteneră voastră?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal. Daca nu esti apropiat de partener, nu se poate numi relatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, intotdeauna am fost foarte apropiati.

| dullcat a răspuns:

Apropiat esti cu familia si prietenii.Intre parteneri ar trebui sa fie mai mult decat apropiere.

| sammie a răspuns:

Da, prima data eram obsedata dupa el, mai incolo cand am vazut ca nu prea mai e interesat si ca nu prea mai pune efort in relatie, m-am distantat incet, incet de langa el pana am ajuns sa ne despartim. Nu imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut o relație de cuplu și nici nu mă grăbesc. laughing

| Cypru13 a răspuns:

Ce inseamna apropiati? defineste. Banuiesc ca te referi la ceva anume

in mod normal da, ar trebui sa fii apropiat si deschis din orice punct de vedere