| aryana1991 a întrebat:

Buna lume! ce va deranjaza la partenerul vostru/partenera voastra?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna, nu numai că mă deranjează dar nu face altceva decât să mă îndepărteze de el!
Pa, pa.

| justitiarul a răspuns:

Ca mereu intra prima la dus dimineata!

| Trolli a răspuns (pentru justitiarul):

Mergi cu ea la dus! laughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Cel mai mult ma deranjaza ca e super geloasa, cu toate ca nu"i dau nici cel mai mic motiv...Asta e, asa sunt femeile(unele)

| DNSK a răspuns:

Inteligentahee hee hehehesmug nimic! chiar nimic!

| vallerya a răspuns:

Gelozia excesiva... si e mega-suparacios laughing ca un copilas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă deranja aroganţa. Cu toate astea, mi-a prins bine, am învăţat de la el. Acum sunt recunoscută pentru această trăsătură de caracter, chiar şi pe TPU, dar şi în viaţa reală.

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ti-a prins bine Jelli.Aroganta nu e o calitate ci iti da falsa impresie ca ai valoare! Aroganta nu inseamna caracter puternic!
Invata adevaratele valori Jelli!
AROGÁNȚĂ s. f. Purtare obraznică și sfidătoare; atitudine de mândrie disprețuitoare

| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

Depinde şi de persoana cu care sunt arogantă. E destul de urât şi fără valoare, dar doar aşa ca să îl enervez puţin, că şi el m-a enervat prin comportarea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam nimic pentru ca merg pe principiul " cu asta nu e bine dar nici fara ".
Nu imi place ca un baiat sa fie gelos dar ma enervez daca pur si simplu nu are nici-o tenta de gelozie.
Daca ma suna de 20 de ori daca vede ca nu raspund nu e bine ca ma streseaza iar daca nu o face si ma mai suna de abia peste o ora sau ceva de genu ma enervez ca imi arata nepasare.
Deci sunt dificila laughing.

Dar ce ma deranjeaza in general la oameni, nu doar la partener este miciuna si axat doar pe partener : infidelitatea. Pur si simplu nu suport ideea de a fi inselata. Nu mai vrei cu mine, ok, desparta-te si treci la alta.

| watzzup a răspuns:

Eh e simplu nu inteleg dc nu ma place ca in trecut o placeam dpaia nu si a inceput ea sa ma placa "happy (cand no placeam) si acum o plac si ea nu ma place de niciun baiat nu ii place e ca aia de la sophie e sofisticata ma asa si ea laughing

| 3ly a răspuns:

Buna. Poi uneori mai mereu posesiv straight face gelos.

| telluno a răspuns:

Nu ma deranjeaza happy din contra imi place ca ma cocoloseste ca pe un copil ...desi avem 1 an jumate de casnicie happy
Aaaa ba da.e ceva ce ma deranjeaza happy... ca ar vrea sa canta gaina in casa.dar din fericire nu avem inca un gard pe care sa se urce... si nici nu vom Avea happy

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Nu intelege cat de mult o iubesc