| Bebel Ciufulit a întrebat:

In seara asta m`am intalnit cu iubitul meu.Am facut sex protejat dar dupa 10-15 min a ejaculat iar eu am ramas "neterminata". Ma simteam aiurea. Apoi ne-a luat somnul.La un moment dat eu m`am dezbracat si am adormit iarasi. El dupa ceva timp, a venit. m`a luat in brate si a observat ca sunt dezbracata. A inceput sa ma sarute, sa ma iubeasca. mi-a facut un sex oral[fiind pentru prima oara cand face asa ceva], scurt ce`i drept. dar suficient incat sa ma excit. Apoi a continuat cu penetrare, dar fara prezervativ.Nu a ejaculat in mine. Oricum orgasm tot nu am avut. Dar ma simteam bine.Intrebarea mea e urmatoarea: ce pot sa fac ca sa am un orgasm mai rapid sau sa nu mai ejaculeze el asa repede? Eu am fost virgina si acum de curand mi-am inceput viata sexuala[o luna]. Ne intalnim de obicei in fiecare zi si facem sex. ori la 2 zile sau chiar in fiecare seara.Si mai multe numere, pentru ca nu am eu parte de "fericire"laughing. Merci!

Răspuns Câştigător
| NoNameToday a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb cu el si sa ii spui sa aiba rabdare cu tine.
sau.luati`va mai multe prezervative sh faceti mai multe numere[am auzit ca pe masura ce actul sexual se repeta, el nu mai ejaculeaza asa repede]. totul tine aici de comunicare.

si ma gandesc ca esti timida tinand cont de faptul ca tocmai de o luna ti-ai inceput viata sexuala, deci e exclusa treaba ca poti sa il tragi de bijuteriilaughing...

@paramore, scuza`ma ca iti spun. dar de ce te derajeaza pe tine ca a povestit ea aici? poate ca asa a putut ea sa se exprime, sa ne faca pe noi sa intelegem mai bine.

toate cele bune!:X

15 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Si acum ca ne-ai povestit tot ce faceti in pat te simti mai bine? puteai sa spui pur si simplu ''cum pot avea orgasm mai repede'', dar nu, u trebuia sa ne dai detalii, ca ai fost virgina, ca te f*** de nu stiu cat ori pe zicoolce tare ai fost

| Dan a răspuns:

Noroc in dragoste si fa cat mai mult sex!

| thegreatgatsby a răspuns:

Moamaaaa da ce sex pa voi mai mai mai mai pai mai copiii lu mamica nici paris hilton nu face asa ceva, limbi ejaculari chestii chestii.,, moamaaaa misto frate o sa imi zdrelesc creierii cand oi fi si eu in stare de inghesuiala. deci pana una alta, soro? frt. ejaculeaza in tine? esti neterminata? daa? cum adica?/. te-a lasat fara abdomen? te-a lasat fara gat cap? ca ma gandesc ca la pasarica nu a umblat nici dreak ca nu se atinge nimeni de pasarica ta. mai pai eu tot nu am inteles seunsul acestei intrebari? sarcasm cumva fa? ia zi? zi fa tu n-auzi! aualeu da surda esti ma rog. hai soro. frt. nu stiu. cum sa iti da. nu trebuie sa vomit eu la masa ca u scoti tot din casa, adica. frt. soro. de ce trebuie sa stiu eu ce-ti face barbatu in pat? adica. limbi si -din astea? aualeu. se duce lumea de rapa. nu stiu frt! hai pan' la urma care e inrtebarea ta ca sunt gata sa ejaculez pe ea. si o sa te simti neterminata. si raspunsul meu tot neterminat o sa fie. iarta-ma pusy. hai nb baby baby baby

| gabrielgypps a răspuns:

De cateva minute bune zambasc si nu stoiu de unde sa incep...
esti inca o dovada vie a teoriei mele ca la incaput trage baiatul sa desfaca conserva, iar apoi nu-i in stare sa-i mai faca fata.
Am patit chiar si cu sotia chestia asta.
sa revenim la subiect, 10-15 minute pentru el e acceptabil, chiar bine am putea spune.
In primul rand nu ai precizat daca ai avut vreodata orgasm, presupun ca da, atunci chestia este ca tu trebuie sa inveti sa-ti canalitezi simturile unde vrei, caci orgasmul, placerea si fericirea au loc in creier nu in pasarica. Intradevar la o penetrare de 3 -5 minute, o femeie ar putea spune ca nu este lucrata destul si le dau dreptate insa la tine in 15 minute poti avea multiple orgasme daca ai vrea. Incerca sa-ti descoperi zonele erogene, sa va jucati inainte insa sa nu-l supra incalzesti pe el ci tu sa fii o bomba in explodare.

Pot fi atingeri, pot fii sarutari in anumite zone, pot fii sanii, poti sa, i faci tu un mic oral ca omul sa se incalzeasca.
si apoi el na poate face niste trucuri sa ejaculeze mai tarziu cum ar fi retragerea si presionarea glandului, sau poate fii provocata o mica durere pe partea inferioara a glandului unde este firul de piele, prin muscare usoara, piscare cu unghiile. sau sa incerce sa treaca usor peste zona maxima fara a provoca ejacularea, prin concentrare, in afara vaginului, depasit fiind acest moment poate fi in stare sa faca un film porno in pozitii si durata.
La tine poti incerca sa schimbi pozitiile, vezi care. ti place mai mult, poate tu deasupra si omul sa aiba 2 pahare de vin la bord sa stea amortit vreo juma de ora si sa-l calaresti.
Ce s-o mai ca sa fii tu cea multumita trebuie sa iei initiativa. Dupa un numar, lasa-l 20 minute sau mai mult si apoi daca este odihnit si mancat bine, on oral din partea ta ar trebui sa trezeasca si mortii, iar la al 2-lea numai si mai departe nu se mai termina asa usor.
Barbatii devin cateii ascultatorii ai femeilor ce stiu sa ii lucreze bine, deci lasa prejudecatile si pune osul la treaba. Bafta

| craniul a răspuns:

Alexa ai un raspuns gresit crede-ma nu e adev cu chestia ca beietii se pot controla dar crede-ma ca dp sex baiatu normal ca vrea sa ejacueze pentru ca e mult mai placutwinking si te poti abtine greu... ai vaz si in filme porno ce tipa aia cand isi da drumu placerea e mult mai marewinking

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi se pare mie sau iubitul tau e putin cam egoist.
Ar trebui sa astepte si sa te satisfaca si pe tine nu sa se termine el repede si u ramai in "plop si plopu in aer"laughing
Din cate stiu eu baietii pot controla chestia asta cand sa ejaculeze si cand nu
Spune-i iubitului tau sa te astepte si pe tine, pentru ca daca te simti bine atunci sigur o sa ai si orgasm daca are mai multa rabdare iubitul tau.
Si e normal sa ai orgasm mai tarziu ca el pentru ca asa sta treaba la noi fetele e putin mai greu.

Sper ca te-am ajutathappy

| christina_7410 a răspuns:

Pai ca sa nu`si dea repede drumu vorbeste ca el, si exista mici trucuri. sa se traga de o`o in jos in timpul actului, si sa se stranga de la jumatatea penisului ca mana si asa mai castigi putin timp big grin Iar ca sa ajungi la orgasm trebuie sa fi foarte exitata, si sa fi foarte relaxata sa nu ai inhibitii sa te simti bine in copul tau, sa nu`ti fie rusine de partenerul tau. nu ai parte de "fericire" pentru ca dureaza putin? era si el virgin? probabil de aiabig grin

| laara a răspuns:

@i love my purple ninja: esti beat(a)? straight face

| wibidi a răspuns:

Daca nu dadea atatea detalii atunci nu era interesanta intrebarea ce nu intelegetilaughingDiscuta cu el si exprima'ti dorintele ca o sa inteleagawinking

| Cautraspuns a răspuns:

Incearca sa te masturbezi in timp ce el te penetreaza! Orgasm garantatwinkingNici nu iti poti imagina ce placere poti simti.Incearca si ai sa vezi.Nu este nimic rusinos in asta, doar ca nu a fost atat de mediatizata.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai da ce te mai lauzi tu domnisoara, dar sa stii ca ma bucur ca esti fericita.Asta e important, sa te simti iubita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continenta sexuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte repede insemnand cat? partida perfecta se estimeaza a fi peste 10 minute dar pana-n 15. Este suficient ca ambii parteneri sa atinga orgasmul.
Cumpara-i o viagra partenerului tau, *** thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu iti trebuie cineva care sa stie sa faca un sex placut pentru amandoi si sa reziste mai mult sa se forteze un sex oral e perfect dar sa stii cand sa-l faci e bun si la inceput dar sa stii sa continui penetrarea sa fie perfecta sa aajung cucu acolo une trebuiewinking

| xbox360 a răspuns:

Ce poti sa faci ca sa ai un orgasm mai rapid? Suna-ma