| Miihaa a întrebat:

Aseara am facut dragoste protejat cu iubitul meu. Apoi ne-am linistit, a pus un nou prezervativ si am continuat sa o facem eu stand peste.
Problema ca a fost cam linistit si eu a adormit peste ele, am adormit amandoi. La un momendat am simtit ca tremura, avea orgasm, si la un momedat m-am trezit si prezervativul lui era umplut dupa ce i-am scos-o din p...a.
Pot aparea probleme?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ati muncit enorm de mult si "pe rupte" incat ati obosit intratat de mult incat sa reusiti "performanta"de a adormi in timpul sexului. big grin Dar admitand situatia descrisa, datorita faptul ca tu erai pozitionata deasupra, devine imposibila probabilitatea ca sperma sa se fi scurs inspre in sus pentru a intra in vagin, in concluzie se poate exclude aparitia oricarei posibile/probabile "probleme" in totalitate. Mai ales si datorita faptului ca afirmi ca prezervativul a ramas..."umplut", dar mai ales pe loc. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu s-a scurs sperma in vaginul tau, nu este nicio problema.

| aCek1ng a răspuns:

Daca nu era spart, e totul ok.

| kavasaki99 a răspuns:

Nu.

| IisusChristos a răspuns:

Poti sa faci icter la fund

| ILikeBoobies97 a răspuns:

Depinde ce ai facut cu prezervativul dupa ce l-ai scos, hehehe.

| iordan00 a răspuns:

Nu,atata timp cat va protejati si prezervativul e intact.In momentul cand sperma ajunge in vagin atunci sa iti faci griji, altfel nu ai de ce sa te ingrijorezi.