| anonim_4396 a întrebat:

de ce la un moment dat in timpul actului sexual fetelor le iese un lichid din vagin de culoare alba happy ce este acel lichid? dau funda!

Răspuns Câştigător
| alecssandra a răspuns:

Si la voi in timpul actului sexual iese un lichid transparent pentru lubrifiere [lichid seminal sau lacrima lui ovidiu] daca iese lichidul ala la fete nu poti decat sa te bucuri pentru ca fata e excitata.Acela e un lichid care lubrifiaza vaginul si e secretat cand fata e excitata, si uneori pentru mentinerea unui ph bun in vagin.Dar in timpul actului sexual se secreta doar din cauza excitatiei. Funda?