| SamsungElectronics a întrebat:

In ultimul timp am incercat sa imi fac o prietena dar am fost refuzat de mai multe fete. Mi-am pierdut increderea in mine si nu stiu ce sa fac. Un mic sfar mi-ar fi de folos?

Mulțumesc

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mergi cu tovarășii în club la agățat

| ania a răspuns:

Roaga- te Creatorului sa te ajute sa găsești fata care El știe ca e potrivita pentru a fi soția ta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Succesul în găsirea unei partenere se bazează pe stima de sine. Să te iubești tu pe tine în primul rând. Așa recomandă șiIsus. Dacă ești sigur pe tine, dacă te simți valoros și cu și fârâ o parteneră, această siguranță va simți și vitoarea parteneră. Dacă nu, simte nesiguranța. simte că ești un cerșetor de iubire, atunci te refuză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinder
Facebook dating
Bumble
Grindr și Romeo daca nu merge și nu merge laughing te ajut eu acolo!

| AdioTPU a răspuns:

De ce e atât de important pentru tine să-ți faci o prietena?

| SamsungElectronics explică (pentru AdioTPU):

Mam săturat sa fiu singur, mai ales când îi văd pe alți prieteni de ai mei ca au, devin mult prea trist.

| AdioTPU a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Înțeleg dar consider că mai bine ar fi să acumulezi experiență de viață că să nu dai gres in alegerea partenerei.

| SamsungElectronics explică (pentru AdioTPU):

Mda, așae

| Paracetamol0lol a răspuns:

Să mai încerci, încercarea moarte nu are

| steamrogue77 a răspuns:

laughing E plin de cur.ve in lumea asta care o sa iti rupa inima in 2, tot ce trebuie sa faci este sa te doara in pe.nis si sa incerci mai departe.