| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu 3 saptamani, am avut primul meu contact sexual, acesta fiind neprotejat.Am avut dureri cand incerca sa bage penisul si am citit ca este normal,apoi am inceput sa sangerez, putin,nu abundent,a incercat din nou, dar apoi a scos imediat penisul deoarece a existat o ejaculare, dar pe langa,nestiind amandoi cum sta treaba,am fost sa luam pastila de a doua zi pentru orice eventualitate.A doua zi,din nou a existat un contact sexual neprotejat,dar avand din nou scurgeri mici de sange.A doua saptamana, duminica am avut contact sexual neprotejat, fara ejaculare, dar din nou am inceput sa sangerez putin. Luni pe 22 mai, am avut 2 zile de sangerare abundenta, iar 2 de sangerare de cantitate mica. Este menstruatia? Sunt insarcinata?

Răspuns Câştigător
| anonimanonim2366F a răspuns:

Stai liniștita, sigur nu esti însărcinată daca el a ejaculat pe lângă.
E normal sa iti curgă sânge la început la un moment dat ce ai fost virgina. Iar cele 4 zile de sângerie a fost menstruația. Primele zile sunt abundente dupa normale.
Nu iti face griji!
Funda?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valeleu frate de ce nu folosiți prezervativ?

| VrRos05 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Că îi place la fată să simtă din plin viața.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru VrRos05):

Frumos putine fete sunt așa curajoase și hotărâte

| AmandinaDragan a răspuns:

Vai tu Marinela iti plange... cu lacrimi de sange! Ha ha ha ha

| VelicanEmilia a răspuns:

Draguta, dar tu chiar nu stii cand iti vine menstruatia? Pe tine nu te atentioneaza corpul tau? Ca eu stiu cu 2 zile inainte sa-mi vina, tu cum ai pus-o pe baza sexului atatea zile?

| AnonimDedicat a răspuns:

Daca ati facut sex neprotejat sunt sanse sa ramai insarcinata chiar daca nu a ejaculat inauntru, poti ramane insarcinata de la lichidul preejaculator din cate stiu.