| Ruxandra_5155 a întrebat:

In urma cu cateva ore am avut primul meu contact sexual. Nu am folosit prezervativ, nu a ejaculat in mine a fost penetrare destul de scurta si nu am sangerat. M-a durut destul de rau dar ceea ce vreau sa stiu e de ce am sangerat abia acum, la interval de ceva ore.

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimic anormal, poti sangera la un mic interval.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este ceva normal, problema este alta; este posibil să fi rămas însărcinată, din cauza lichidului pre-ejaculator care conține spermatozoizi. Ai riscat destul de mult, căci pe lângă faptul că te poți "trezi" cu o sarcină nedorită, este posibil să fi contactat și o BTS (boală cu transmitere sexuală). Îți sugerez să faci un test de sarcină peste 3 săptămâni.
Baftă!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Înainte să faci sex neprotejat, de ce nu ai mai "murit"?

| liviu42 a răspuns:

Greu de zis ce s-a intamplat in al tau vagin.

| unione a răspuns:

Se intampla. poate contiunua si maine sau chiar poimaine dar nu f mult

| KaterinaPetrova a răspuns:

Pai ti s-a rupt himenul

nicio grija sangerarile pot aparea si mai tarziu.asa mi s-a intamplat si mielaughing

| Maothecat a răspuns:

Probabil ca himenul abia acum s-a rupt. cel mai bine e sa ai o discutie cu medicul ginecolog

| bia0000 a răspuns:

Am mai zis-o si ma repet: "DE CE NU VA PROTEJATI?"
intr-o lume in care cel mai bun lucru poate sa fie sarcina(dar aici e discutabil), te poti alege cu bolile care se transmit sexual.Degeaba Iti zice el ca nu are nicio boala pentru ca nu stii sigur acest lucru si te poti alege cu boli precum HIV, Sifilis, etc...

| TeIubesccc a răspuns:

Nu te speriem, noi doar iti spunem posibile cauze. Trebuia sa te gandesti la consecinte inainte de a face pasu` asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Merry24 a răspuns:

Este normal, e posibil sa ai himenul elastic, vorbesc din propria experienta

| secsilicioasa a răspuns:

Intrebare peste intrebare in primul rand cum ai rezistat? in al doileabig grine ce sunteti atat de rai? Ea a vrut sa prieasca niste sfaturi nu aveti d unde sa stiti daca e gravida.si 3 imi rrasp la intrebare printr-un mesaj pls?:*

| Ruxandra_5155 explică:

Nu ma mai speriati in halul asta cu sarcina ca aici mor!

| Ruxandra_5155 explică:

Nici nu aveam cum, s-a intamplat totul atat de repede.

| Ruxandra_5155 explică:

@secsilicioasa da-mi un mesaj cu idul tau mai bine